O nas

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ROMIX Sp. z o.o. powstało 7 lutego 2000 roku. Dziedziną działalności firmy jest świadczenie pełnego wachlarza usług transportowo-spedycyjno-logistycznych (TSL) o zasięgu międzynarodowym. W 2004 roku spółka rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż detaliczną paliw. Oferowane przez nas usługi w branży TSL dają wymierną korzyść współpracującym z nami klientom, a na naszych stacjach sprzedajemy produkty najlepszych producentów o bardzo wysokiej jakości. Naszym celem jest zadowolony klient – poprzez efektywne działanie pragniemy współuczestniczyć w osiąganiu sukcesu rynkowego naszych partnerów. Szczycimy się punktualnością, rzetelnością, dokładnością oraz miłą, fachową i szybką obsługą.

Film prezentacyjny firmy

Działamy z myślą o Kliencie

Naszym celem jest zadowolony klient – poprzez efektywne działanie pragniemy współuczestniczyć w osiąganiu sukcesu rynkowego naszych partnerów. Szczycimy się punktualnością, rzetelnością, dokładnością oraz miłą, fachową i szybką obsługą.

O FIRMIE

Dziedziną działalności firmy jest świadczenie pełnego wachlarza usług transportowo-spedycyjno-logistycznych (TSL) o zasięgu międzynarodowym. W 2004 roku spółka rozszerzyła swoją działalność o sprzedaż detaliczną paliw.

DANE FIRMY

P.W. Romix Sp. z o.o.

Adres ul. Główna 56, Żodyń, 64-212 Siedlec

Telefon (+48) 68 384 87 45

Email biuro@romix-zodyn.pl